Wolontariat START

Rozpoczynamy rekrutację!

Fundacja START ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do grupy wolontariuszy, którzy chcą zaangażować się w pomoc dla Ukrainy.

Rekrutacja jest otwarta dla wszystkich chętnych, a zgłoszenia można składać poprzez formularz dostępny pod linkiem:

Fundacja START poszukuje wolontariuszy do różnych działów, aby skutecznie i kompleksowo wspierać osoby potrzebujące w Ukrainie. Chętni wolontariusze mogą wybrać jedną lub kilka z poniższych kategorii, odpowiadającą ich zainteresowaniom i umiejętnościom:

Po wypełnieniu formularza podejmiemy kontakt z Tobą, a następnie umówimy się na spotkanie, gdzie wszystkiego się dowiesz i będziesz mieć możliwość zadania pytań.

Fundacja START zachęca wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji i włączenia się w akcję pomocy dla Ukrainy. Praca wolontariusza jest niezwykle wartościowa i daje możliwość bezpośredniego wpływu na poprawę warunków życia osób potrzebujących.

* - dodatkowe informacje:

Wymagania: prawo jazdy kat. B, ważny paszport, umiejętność działania w stresie oraz znalezienie wolnego czasu na 4/5-dniowy wyjazd.

Zadania kierowcy: dojechać do celu.

Nie jest wymagana znajomość języka ukraińskiego, z kierowcą zawsze jedzie koordynator, koszty paliwa oraz zakwaterowania pokrywa organizacja.