Czerpiemy z doświadczenia...

Klub Seniora "Miła Przystań" działa od ponad 20 lat, gromadząc seniorów z powiatu węgrowskiego i okolic. Jest miejscem, gdzie starsi mieszkańcy mogą się spotkać, spędzać czas razem i czerpać radość z życia.

Fundacja START i Klub Seniora "Miła Przystań" pod opieką Węgrowskiego Ośrodka Kultury nawiązała współpracę, na podstawie której  jako organizacja o szerokim zakresie działania, wspieramy seniorów zrzeszonych w klubie poprzez różne inicjatywy i projekty.

Fundacja START angażuje się w organizację spotkań, wycieczek i warsztatów, które mają na celu integrowanie seniorów i zapewnienie im atrakcyjnych form spędzania czasu. Ponadto, dzięki swojemu statusowi i osobowości prawnej, Fundacja START może pomagać seniorom w ubieganiu się o dotacje i fundusze w konkursach ofert, co umożliwia im realizację interesujących przedsięwzięć.

Działania Fundacji START wraz z Klubem Seniora "Miła Przystań" mają na celu zapewnienie starszym mieszkańcom pełniejszego, aktywnego i satysfakcjonującego życia. Jest to wyraz naszego zaangażowania w dobro seniorów i naszej troski o ich potrzeby i pragnienia.

Zapraszamy wszystkich seniorów z powiatu węgrowskiego i okolic do dołączenia do Klubu Seniora "Miła Przystań" i korzystania z bogatej oferty aktywności i wsparcia, które są dostępne dzięki współpracy między klubem a Fundacją START.